Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuindie PL

Warsztaty na temat ekspansji na rynek indyjski


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii RP we współpracy z Indyjsko-Polską Izbą Przemysłowo Handlową (IPCCI) i Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego organizują w terminie 17 października 2017 roku całodniowe warsztaty na temat ekspansji na rynek indyjski.

 

Szkolenie będzie miało formę dyskusji z zaproszonymi prelegentami i będzie się odbywało 17.10.2017 (wtorek) w sali konferencyjnej D, Ministerstwa Rozwoju i Technologii, przy pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie.

 

Wśród panelistów będą przedstawiciele PAIH, BGK, KUKE, Izby Handlowej, firm, które działają już na rynku indyjskim i chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami.

 

Poruszane tematy: uwarunkowani prawne i polityczne prowadzenia działalności biznesowej w Indiach, architektura wsparcia Agencji dedykowana polskim firmom oraz bankowe instrumenty wsparcia dla przedsiębiorstw, komunikacja biznesowa na rynku indyjskim i we współpracy z indyjskimi partnerami biznesowymi. Omówienie zostaną także założenia i logistyka wyjazdu.

 

Zapraszamy zarówno firmy zarejestrowane do udziału w misji, jak i wszystkich zainteresowanych rynkiem indyjskim.

 

Aby wziąć udział w warsztatach należy przesłać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, firma, branża, e-mail kontaktowy, ewentualni telefon na adres mailowy: aleksandra.sobczak@paih.gov.pl.

 

Warsztaty poprzedzą przygotowywaną w terminie 1-7 listopada 2017 r. misję biznesową sektora przetwórstwa rolno-spożywczego do Indii, która weźmie udział w wydarzeniu promocyjnym World Food India. Delegacji rządowo-biznesowej przewodniczyć będzie Podsekretarz Stanu w MR, pan Witold Słowik.

 

W ramach misji odbędzie się Forum Biznesu Polska-Indie, spotkania z indyjskimi firmami (szczegóły w tym zakresie będą dostępne wkrótce). Do Państwa dyspozycji będzie również stoisko narodowe o pow. 200m2, na którym będzie można dokonać prezentacji oferty swojej firmy.

 

Więcej informacji znajduje się na dedykowanej stronie internetowej.

 

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Spotkanie
Polska - Warszawa
2017-10-17
Dodał: Patrycja Operacz