Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMünchener Start-Up Demo Night z udziałem 7 polskich start-upów!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Rzeźniczek | 2015-12-29 21:00:23
start-up, demo night, wphi berlin,

Monachium, 22.10.2015 - Münchener Start-Up Demo Night z udziałem 7 polskich start-upów!

Tłumy na stoiskach polskich start-upów w podczas Start-Up Demo Night w TonHalle Kultfabrik w Monachium!

 

Wspaniała organizacja @BayStartUp!

BayStartUP to organizacja publiczna, finansowana przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki, której celem jest wspieranie rozwoju sceny start-upowej w Bawarii. Jej zadaniem jest wspieranie start-upów w ich rozwoju, poprzez pomoc w tworzeniu biznesplanów, pozyskiwaniu finansowania w fazie seedowej i w trakcie dalszego rozwoju przedsiębiorstwa oraz pomoc w przygotowaniu ekspansji zagranicznej.

W ciągu ostatnich 19 lat BayStartUP udzieliło wsparcia 1.400 innowacyjnym młodym przedsiębiorcom. Większość z nich działa do dnia dzisiejszego, tworząc łącznie 11 tys. miejsc pracy i osiągając obrót w wysokości 1 miliarda EUR.

 

Dwa razy w roku BayStartUP organizuje duże wydarzenia o nazwie Bavaria Demo Night, na którym innowacyjne start-upy prezentują się potencjalnym inwestorom. W wydarzeniu 22 października br. wzięło udział około 60 start-upów w tym po raz pierwszy grupa 7 z Polski. Zainteresowanie przerosło oczekiwania, pozyskano wiele ciekawych kontaktów rokujących rozwój i współpracę. / WPHI Berlin