Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBranża BHP rośnie w siłę

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Hebda | 2015-11-10 14:19:30
a+a, targi, bhp, wphi kolonia

Tegoroczne targi A+A ponownie dały świadectwo swojej wiodącej roli wśród imprez targowych poświęconych tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony w miejscu pracy.

Już wcześniej targi A+A osiągnęły rekordowe rezultaty w liczbie wystawców i zwiedzających, w tym roku potwierdziły swoją pozycję globalnego lidera w swojej branży. Targi są czynnikiem stymulującym dla rynku oraz dla politycznej debaty w dziedzinie bezpiecznej pracy, zarówno w Europie, jak i poza nią – takimi słowami Joachim Schaefer, dyrektor zarządzający Messe Duesseldorf GmbH, podsumował targi A+A 2015.

Odbywające się w dniach 27 – 30 października 2015 roku, targi A+A znów dały świadectwo swojej wiodącej roli wśród imprez targowych poświęconych tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony w miejscu pracy. Swoją tematyką objęły nie tylko zagadnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy, ale również ergonomii biura, zdrowia pracowników, jak również odzieży ochronnej i korporacyjnej, czy pracy na wysokościach.

W tym roku udział w targach wzięło 1887 firm z 57 krajów świata, prezentując swoje produkty 65 000 odwiedzających. W gronie wystawców znalazło się 26 firm z Polski:

AJ Group Sp. z o.o.

ANRO Firma Poligraficzno-Handlowa Export-Import

Assecuro Sp. z o.o.

Centralny Instytut Ochrony Pracy – PIB

D.K. MFG Sp. z o.o.

Demar P.W.

Filter-Service Sp. z o.o.

Hubix Jerzy Nowikow

PPHU BOGMAR

Protektor S.A.

IMPALL Sp. z o.o.

JMP International Sp. z o.o.

Kegel-Blazusiak Sp. z o.o.

TETHYS Sp. z o.o.

Zakłady Odzieżowe Wbrzeże

Urgent

OXYLINE Sp. z o.o.

Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o.

JS Gloves Juliusz Szewczyk

Protekt

Secura B.C. Sp. z o.o.

Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO

Polska Grupa Tekstylna - Poznan Sp.z.o.o

 

FAGUM-STOMIL

FLAXPOL Sp. z o.o.

Beta Polska Sp. z o.o.

 

Międzynarodowy kongres A+A, konwent organizowany przez Basi (Federalne Stowarzyszenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy) przyciągnął zainteresowanie 5000 delegatów na 60 wydarzeń kongresowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami kongresu podzieliło się 350 prelegentów, światowej klasy specjalistów z dziedziny BHP.

 

Kolejne targi A+A odbędą się w dniach 17 – 20 października 2017.

CSehuOcWoAAMJ68.jpg largeA+A Düsseldorf: MT Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - misja Stowarzyszenia Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Księgowość online

Księgowość dla przedsiębiorców Prowadzenie firmy wiąże się wprost z koniecznością prowa...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert