Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda kooperacyjna na targach VISCOM w Düsseldorfie, 4-5.11.2015 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maciej Szmidt | 2015-12-08 09:57:52
promocja, eksport, niemcy, wphi kolonia

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna na targach Viscom 2015 Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii jako współorganizator zaprasza na Międzynarodową Giełdę Kooperacyjną, która odbędzie się w dniach 4-5.11.2015 r. podczas Targów Komunikacji Wizualnej VISCOM w Düsseldorfie.

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna na targach Viscom 2015

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii jako współorganizator zaprasza na Międzynarodową Giełdę Kooperacyjną, która odbędzie się w dniach 4-5.11.2015 r. podczas Targów Komunikacji Wizualnej VISCOM w Düsseldorfie.

 

Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do podmiotów prowadzących działalność związaną z komunikacją wizualną (reklamą, designem, drukiem, wytwarzaniem opakowań, zakupem materiałów reklamowych, produkcją tablic i szyldów, wyposażeniem obiektów), a także zarządzaniem sprzedażą i marketingiem.

 

Targi Viscom są jedynymi targami w Europie, które dają całościowy przegląd oferty branży komunikacji wizualnej. W tym roku oczekiwanych jest na targach ok. 350 międzynarodowych wystawców i 13.000 odwiedzających. Uczestnictwo w targach, a szczególności w giełdzie kooperacyjnej jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz poznania światowych trendów obowiązujących w branży.

 

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej:

www.b2match.eu/viscom2015 ,

 

na której należy zamieścić opis profilu swojego przedsiębiorstwa i dokonać wyboru partnerów do spotkań. Wybrani partnerzy potwierdzą swoje zainteresowanie lub brak zainteresowania spotkaniem. Przed rozpoczęciem giełdy każdy uczestnik otrzyma indywidulny terminarz spotkań z wybranymi/zaakceptowanymi partnerami, które odbędą się podczas targów.

 

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy giełdy otrzymają ponadto bezpłatny bilet na targi VISCOM.

 

W razie pytań prosimy o kontakt: maciej.szmidt@trade.gov.pl

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Księgowość online

Księgowość dla przedsiębiorców Prowadzenie firmy wiąże się wprost z koniecznością prowa...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert