Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuINTERMOT – targi motocykli, skuterów i rowerów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Lewandowski | 2015-12-17 12:52:04
niemcy, germany

W dniach 3-7 października br. w Kolonii odbywały się targi skupiające trzy segmenty: motocykli, skuterów i rowerów - INTERMOT. W ciągu pięciu dni targi przyciągnęły 203.000 zwiedzających ze 117 krajów.

W dniach 3-7 października br. w Kolonii odbywały się targi skupiające trzy segmenty: motocykli, skuterów i rowerów - INTERMOT. W ciągu pięciu dni targi przyciągnęły 203.000 zwiedzających ze 117 krajów.

W tegorocznej imprezie wzięło udział 1.022 wystawców z 37 krajów, w tym z Polski. Dostawcy prezentowali ponad 1437 marek.

Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się nowe modele jednośladów zasilanych elektrycznie (E-rowery, E-skutery). W prezentowanych pojazdach zastosowano nowe innowacje technologiczne, które są atrakcyjną alternatywą dla wielu klientów w zakresie transportu miejskiego.

Z polskimi wystawcami spotkali się na ich stoiskach przedstawiciele WPHI Kolonia. W rozmowach poruszano m.in. możliwości dofinansowania polskich firm w ramach programów oferowanych przez Ministerstwo Gospodarki, a także inne instrumenty wsparcia działań proeksportowych.

Polscy wystawcy wysoko ocenili poziom imprezy oraz kontakty z kontrahentami.

Polscy wystawcy:

WWW.mottowear.pl - firma specjalizuje się w wyposażenie motocyklistów w ubrania motocyklowe. Produkty Motto Wear są podszyte odpornym na ścieranie 100% Kevlarem (linia classic) lub wykonane z nowczesnego jeansu w technologi "CT" (linia premium). Wszystkie modele są wyposażone
w protektory CE (SAS-TEC lub KNOX® w zależności od modelu). Możliwe jest również zamontowanie dodatkowego protektora biodrowego.

WWW.gmpowersports.pl - firma prezentowała podczas targów części do quadów oraz naprawy serwisowe.

WWW.arkus.com.pl - firma jako producent, posiada silną pozycję na europejskim rynku branży rowerowej i motoryzacyjnej. Grupa Arkus & Romet jest właścicielem polskiej marki Romet. Silna, połączona kapitałowo, brandingowo i korporacyjnie Arkus & Romet Group swoją misję produkowania rowerów, skuterów i motocykli traktuje z dużą biznesową odpowiedzialnością i jasną strategią dalszego rozwoju. Rok 2012 zapisze się strategicznym faktem wejścia na rynek seryjnej produkcji pojazdu elektrycznego Romet 4E.

WWW.tarbor.pl - firma specjalizuje się w produkcji skórzanej odzieży, obuwia i akcesoriów motocyklowych (również szycie na miarę).

WWW.womet-tech.pl - firma specjalizuje się głównie w produkcji crash- padow oraz innych części
i akcesoriów do wyścigowych oraz drogowych motocykli. Produkty wykonywane są przy użyciu technologii CNC-MACHINING, która zapewnia wysoką precyzję oraz estetykę wykonania.
Do produkcji akcesoriów tuningowych firma stosuje materiały o najlepszych parametrach technicznych (lotnicze stopy aluminium oraz tworzywa o wysokiej gęstości i doskonałych właściwościach absorbujących) które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem oraz zaawansowaną technologią pozwala uzyskać produkt finalny o najwyższej jakości.

WWW.shima.pl - firma specjalizuje się w produkcji rękawic motocyklowych. Szeroka gama produktów dopasowanych do różnych potrzeb i stylów jazdy wynika ze specjalizacji, dzięki temu każdy model to doskonale zaprojektowana i przemyślana konstrukcja o wysokim poziomie bezpieczeństwa i komfortu. Rękawice są często wybierane przez kobiety, ponieważ w ofercie znajduje się kolekcja przygotowana specjalnie z myślą o motocyklistach, uwzględniająca damską anatomię dłoni. Firma do produkcji rękawic używa m.in. trwałej tkaniny używanej w USA do produkcji kombinezonów dla astronautów.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Aplikacja etykiet

    Rodzaje aplikatorów etykiet dostępnych na rynku Etykieciarki Na w...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Sam Skaura Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Etykieciarki

    Jakie technologie wykorzystują producenci etykieciarek? Aplikatory etykiet ...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Mikołaj Rzęsa Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Bazy dnych

Link building – technika zdobywania linków Aby zdobyć jak najlepszą widzialność w...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Mikołaj Rzęsa Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert