Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCykl imprez promujących Markę Polskiej Gospodarki

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Lewandowski | 2015-12-17 12:38:41
niemcy, germany

Ostatnie dni w WPHI to maraton imprez promujących Markę Polskiej Gospodarki.

Ostatnie dni w WPHI to maraton imprez promujących Markę Polskiej Gospodarki.

W dniu 30 listopada i 1 grudnia br. - koncepcję MPG przedstawiano na stoisku informacyjnym w kolońskim ratuszu podczas 20. festiwalu młodych talentów z Polski, Francji i Niemiec. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a w imprezie wzięło udział ponad 400 osób.

W dniu 2 grudnia br. - w siedzibie Wydziału Kierownik WPHI przedstawił prezentację multimedialną dotyczącą założeń i koncepcji MPG, podkreślając, że jednym z założeń koncepcji jest rozpoznawalność i popularyzacja MPG wśród biznesowego środowiska polonijnego oraz osób polskiego pochodzenia. W spotkaniu wzięło udział ponad 90 osób, w tym dziennikarze i osoby opiniotwórcze.

W dniu 3 grudnia br. - zaprezentowano koncepcję MPG podczas imprezy z udziałem Konsulatu Generalnego RP w Kolonii promującej polską gęsinę w jednym z kolońskich hoteli. Wydział miał stoisko informacyjne z materiałami MPG. W wystąpieniu Kierownik zwrócił uwagę uczestnikom gali na logo MPG i nawiązał do 125-letniej tradycji „Made in Germany". W imprezie uczestniczyło około 140 osób, w tym miejscowa minister ds. europejskich, przedstawiciele korpusu konsularnego, szefowie izb przemysłowo-handlowych etc.

 

Koncepcja MPG jest częścią projektu systemowego pod nazwą „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych" realizowanego przez Ministerstwo Gospodarki w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Poddziałanie 6.5.1.

Więcej informacji nt. Marki Polskiej Gospodarki: http://www.mg.gov.pl/Fundusze+UE/POIG/Marka+Polskiej+Gospodarki .


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Dentysta Toruń

Jak wybielić zęby? Dentysta Toruń Profesjonalne wybielanie zębów jest jednym z najcz...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Mikołaj Rzęsa Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Usługi stomatologiczne

Metody wybielania zębów u stomatologa Stomatolog Toruń Profesjonalne wybielanie zęb&...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Ilona Kowalska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Etykiety do butelek

    Etykieciarki przemysłowe – inwestycja, która się opłaca Etykiec...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Ilona Kowalska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert