Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie polskich przedsiębiorców w Monachium

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Rzeźniczek | 2015-12-29 22:29:14
monachium, quality minds gmbh, wphi berlin, phönix preis,

Monachium, 09.12.2015 - Prezentacja recepty na sukces biznesu za granicą przez Polaka Dr Michała Młynarskiego właściciela firmy Quality Minds GmbH z Monachium.

W dniu 9.12.2015 WPHI Berlin wspólnie z Konsulatem Generalnym RP w Monachium zorganizował spotkanie młodych polskich przedsiębiorców żyjących w Bawarii.

Kierownik WPHI Berlin, Radca - Minister Jacek Robak przedstawił aktualne trendy w zakresie osiedlania się i zakładania firm przez Polaków i polskie przedsiębiorstwa w Niemczech, a przedstawiciel Urzędu Miasta Monachium zaprezentował oferowane przez administrację wsparcie.

Natomiast w Case Study Dr Michał Młynarski właściciel firmy Quality Minds GmbH z Monachium przedstawił receptę na sukces biznesu za granicą. Młody polski biznesmen nagrodzony właśnie przez miasto Monachium prestiżową nagrodą Phönix Preis, zatrudnia w Bawarii 70 osób w branży IT (kontrola jakości).
Według Michała główne elementy sukcesu to czas w jakim się zaczyna, kultura i wartości wewnętrzne firmy, pasja pracowników (cele własne i pasje) oraz zrozumienie, że czas się zmienia i świat się zmienia (liderzy w firmie, a nie szefowie).
Spotkanie przebiegło w miłej świątecznej atmosferze. Obecnych było 40 osób. Średnia wieku polskich przedsiębiorców w Monachium to 35 lat./ WPHI Berlin KRz