Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe Targi Słodyczy w Kolonii – ISM 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maciej Szmidt | 2016-02-09 09:57:23
czekolada, kakao, słodycze, ism, wphi kolonia

W dniu 03. lutego br. zakończyły się w Kolonii 46. Międzynarodowe Targi Słodyczy i Przekąsek. Na powierzchni 110.000 m2 swoją ofertę zaprezentowało 1601 wystawców z 65 krajów. W ciągu czterech dni targi odwiedziło blisko 38.500 osób związanych zawodowo z branżą słodyczy.

33% odwiedzających reprezentowało bezpośrednio rynek niemiecki, pozostałe 2/3 zainteresowanych przybyło na targi ze 145 krajów świata. Wśród nich obecni byli kupcy najważniejszych niemieckich i zagranicznych importerów i domów handlowych. W roku bieżącym odnotowano wzrost liczby kupców północnoamerykańskich i środkowoeuropejskich. Także z Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu przybyło na ISM więcej zainteresowanych branżą słodyczy w niż latach ubiegłych.

WPHI Kolonia zorganizował na tegorocznych targach własne stoisko promocyjno-informacyjne, na którym przedstawiono produkty 25 polskich firm. Prezentowana oferta złożona z wyrobów czekoladowych, cukierniczych i przekąsek spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Obecni na miejscu przedstawiciele polskich firm mieli możliwość bezpośredniej prezentacji własnych produktów, wymiany doświadczeń i zapoznania się z aktualnymi trendami obowiązującymi w branży. Zagraniczni goście  mieli okazję otrzymania na polskim stoisku aktualnych informacji technologicznych i handlowych dotyczących polskich produktów, poznania ich historii i zapoznania się z ich walorami smakowymi.

Zapraszamy do oglądnięcia dwóch krótkich relacji z targów:

http://www.pepe-tv.eu/tvp-polonia-polonia-24-targi-slodyczy-ism-w-kolonii-pepetv/

https://youtu.be/je0pTbHvDsE

Statystyki dotyczące zainteresowania polską ofertą na stoisku WPHI przedstawimy wkrótce.