Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolscy wystawcy na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Miejsca Pracy ORGATEC w Kolonii, 25 – 29.10.2016 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karolina Markowska | 2016-10-31 09:33:53
meble, wyposażenie wnętrz, biuro

W tegorocznej edycji targi odwiedziło ponad 56.000 osób, z czego połowa odwiedzających pochodziła z zagranicy.

Targi ORGATEC, dotyczące wyposażenia biur, zakładów pracy i gmachów użyteczności publicznej, odbywają się w Kolonii w cyklu dwuletnim. Jest to największa i najważniejsza impreza targowo-wystawiennicza w tej branży na terenie Europy Zachodniej. W tegorocznej edycji targi odwiedziło ponad 56.000 osób, z czego połowa odwiedzających pochodziła z zagranicy.

Kreatywność, nowoczesność i praktyczne rozwiązania były tematem przewodnim, który dominował podczas seminariów, wystaw i imprez towarzyszących. Bardzo ważnym zagadnieniem była akustyka w miejscu pracy. Nasilenie hałasu, mnogość urządzeń wielofunkcyjnych w biurach, zwłaszcza w pomieszczeniach typu open space, uniemożliwia skupienie i koncentrację w pracy. Dlatego projektanci i inżynierowie poszukują rozwiązań dżwiękochłonnych, których funkcjonalność nie będzie sprzeczna z nowoczesnym wzornictwem. Stąd tak dużym zainteresowaniem cieszyli się wystawcy, oferujący ekrany dżwiękochłonne. Inny trend, który jest popularny już od kilku sezonów to meble biurowe panelowe, które można ustawiać według potrzeb, każdorazowo dopadowując je do innej powierzchni pomieszczeń.

W tegorocznej edycji targów ORGATEC Polskę reperezentowało 14 wystawców. Reprezentant WPHI Kolonia wizytował polskie stoiska wystawiennicze, informując o aktualnych instrumentach wsparcia w ramach Branżowego Programu Promocji oraz o możliwościach ekspansji na rynek niemiecki. Wśród polskich wystawców byli:

Balma S.A. http://balma.pl/

Bejot sp. z o.o. http://www.bejot.eu/

Ergomaster sp. z o.o. http://www.ergomaster.eu/

Furniko http://www.furniko.pl/

Heritus http://heritus.pl/

HUSH http://hushdesign.pl/

Karon www.allhall.pl

Maro www.maro.pl

Maxbert www.maxbert.pl

MDD www.mdd.eu

Mikomax www.mikomaxsmartoffice.pl

Noti www.noti.pl

Profim Limited www.profim.eu

Sella www.krzesla.com.pl