Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPonad 80 polskich wystawców na targach instalacji, ogrzewania, energii - ISH we Frankfurcie n/Menem; 14-18.03.2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Hebda | 2017-03-22 09:17:24
wphi kolonia, targi ish 2017, targi instalacji, ogrzewania, energii

W tegorocznej edycji targów bierze udział 2 482 wystawców z całego świata, w tym 84 z Polski. Stoiska polskich wystawców wizytował Kierownik WPHI Kolonia.

Przedmiotem rozmów były instrumenty wsparcia dla eksporterów, w tym zakres usług świadczonych przez WPHI. Spotkania były również okazją do promocji Portalu Promocji Eksportu jako platformy nawiązywania kontaktów.

 

Obroty niemieckiej branży wynoszą ponad 55 mld EUR. Polscy wystawcy podkreślają, że rynek niemiecki jest dla nich wciąż hermetyczny i trudno dostępny. Pomimo tego pozytywnie oceniają uczestnictwo w tych targach, gdzie spotyka się cały świat z tej branży i jest to okazja do nawiązania kontaktów spoza Niemiec.

 

Należy przypomnieć, że w poprzedniej edycji krajem partnerskim ISH 2015 była Polska. W tym roku krajem partnerskim jest Turcja.

 

Opracował: SH; WPHI Kolonia


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Tworzenie treści na stronę internetową - Pomoc w zdobyciu pracownika

Witam, zajmujemy się tworzenie treści na strony zajmujące się pomocą w pozyskaniu pracownika z ...
Polska - Sokola 2020-11-27 Dodał: Łukasz Tomaszczyk IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Matula Kancelaria Prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Adrian Matula Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert