.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPromocja polskich miast i regionów oraz gospodarki podczas wystawy „Świat Turystyki” w Moguncji (18-20.03.2017)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Hebda | 2017-03-21 11:47:12
wphi kolonia, targi, turystyka, nadrenia-palatynat,

Stoisko informacyjno-promocyjne zorganizował WPHI Kolonia. Gościnnie na naszym stoisku prezentowało się woj. Kujawsko-Pomorskie oraz miasta Toruń i Bydgoszcz.

Stoisko WPHI Kolonia odwiedziła Premier Landu Nadrenii-Palatynatu i jednocześnie Szefowa Bundesrat Pani Malu Dreyer. Towarzyszył jej Nadburmistrz Moguncji Michael Ebling oraz prasa i media.

 

W drugim dniu imprezy gościliśmy Wicemarszałka woj. Kujawsko-Pomorskiego Pana Zbigniewa Ostrowskiego, który przewodził wyjazdowi studyjnemu i delegacji z udziałem 5 osób do Nadrenii-Palatynatu.

 

Walory turystyczne i gospodarcze Opolszczyzny prezentowało na swoim stoisku Biuro Opolskiego Urzędu Marszałkowskiego w Moguncji, którym kieruje dr Przemysław Łebzuch.

 

Na stoisku WPHI udzielano informacji m.in. o ofercie turystycznej Polski, regionów i miast. Informowano o atrakcyjności inwestycyjnej polskiej gospodarki i polsko-niemieckiej współpracy gospodarczej. Rozdawano materiały informacyjne oraz promocyjne z logo Marki Polskiej Gospodarki.

 

Impreza należy do największych tego typu w Nadreńsko- Mogunckim obszarze. Ponad 90 wystawców zaprezentowało swoje niepowtarzalne oferty. Podczas targów odwiedzający mogli uzyskać informacje oraz doradztwo w takich tematach jak: urlop rodzinny, wycieczki rowerowe i wędrownicze, rejsy, pobyty edukacyjny, ferie na wsi oraz wiele innych.

 

Więcej informacji:

http://www.rheinlandpfalzausstellung.de/home/