Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPOLAGRA-Międzynarodowe Targi Poznańskie 23-28 września 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Hebda | 2017-04-26 08:34:28
polagra, międzynarodowe targi, branża spożywcza, polska, wphi kolonia

W dniach 23-28 września 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja najbardziej kompleksowego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia dedykowanego branży spożywczo-gastronomicznej oraz hotelarskiej obejmującego następujące wydarzenia:

  • Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD
  • Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL
  • Targi SMAKI REGIONÓW
  • Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH
  • Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD

 

Blok wydarzeń daje niepowtarzalną okazję do całościowego spojrzenia na branżę spożywczą – poprzez proces technologiczny, maszyny, produkcję i obróbkę żywności, przez pakowanie, aż po gastronomię. Jesteśmy przekonani, iż współistnienie tych segmentów w jednym miejscu i w jednym czasie będzie dla Państwa korzystne, a obecność na targach przyniesie wymierne korzyści dla Państwa przedsiębiorstwa.

 

1

POLAGRA FOOD (25-28.09.2017) – Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych to projekt z długoletnią tradycją, aktywnie podążający za zmianami w branży spożywczej i nieustannie otwierający się na jej potrzeby wynikające z sytuacji społeczno-gospodarczej.
To największe w tym rejonie Europy targi dedykowane wyrobom spożywczym.
Zakres branżowy: mięso i przetwory mięsne, mleko i produkty mleczarskie, produkty połowów i przetwory rybne, produkty przemysłu piekarskiego, wyroby cukiernicze, owoce, warzywa, grzyby oraz przetwory, napoje, produkty przemysłu tłuszczowo-olejarskiego, żywność ekologiczna, kawa, herbata, wyroby przemysłu spirytusowego, drożdżowego i winiarskie. Unikatowym elementem targów POLAGRA FOOD jest program Hosted Buyers, który ułatwia kluczowym kupcom z zagranicy organizację udziału w targach oraz daje możliwość zaaranżowania indywidualnych spotkań z wybranymi wystawcami.

 

Szczegóły: www.polagra-food.pl

 

POLAGRA-FOOD i HOSTED BUYERS – kontakt:

Marta Grzempowska

+46 61 869 2087

Hanna Nowak

+48 61 869 2493

 

hostedbuyer@mtp.pl

 

2

POLAGRA GASTRO / INVEST-HOTEL (25-28.09.2017)
HORECA SPOTyka się w Poznaniu! pod tym hasłem odbywać się będą Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli. Targi to arena prezentacji oferty producentów i dystrybutorów sprzętu oraz wyposażenia dedykowanego sektorowi HoReCa. Wydarzenie w sposób kompleksowy obsługuje branżę, zarówno na etapie powstawania nowych obiektów hotelarsko-gastronomicznych jak i w procesie inwestycji w placówkach już istniejących. Mocną stroną targów są wydarzenia specjalne takie jak: Kulinarny Puchar Polski (najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny w Polsce), strefa kawowa (miejsce, które kusi nie tylko aromatem kawy, ale również serwuje specjalistyczna wiedzę) czy szkolenia dla sektora hotelarskiego.
Targi POLAGRA GASTRO/ INVEST-HOTEL dostarczają najlepszych rozwiązań dla wszystkich obszarów funkcjonowania hotelu czy restauracji, które wpływają na poziom satysfakcji klienta.


Szczegóły: www.polagragastro.pl

 

3

SMAKI REGIONÓW (23-26.09.2017) są świętem miłośników tradycyjnej, polskiej żywności przyrządzanej według dawnych receptur. Wydarzenie to, z sukcesem promuje naturalną, certyfikowaną żywność tradycyjną. Do współpracy zapraszane są wszystkie regiony Polski. Wystawcy, czyli polskie województwa na swoich stoiskach prezentują ofertę producentów win, chlebów, ciasta, serów, wędlin i innych przetworów regionalnych.

Ekspozycji towarzyszą liczne występy zespołów ludowych i folklorystycznych.

 

Szczegóły: www.smaki-regionow.pl

 

POLAGRA GASTRO,
INVEST-HOTEL, SMAKI REGIONÓW – kontakt:

Paulina Szczesiak

+48 61 869 21 54

paulina.szczesiak@mtp.pl

 

4

POLAGRA-TECH (25-28.09.2017) - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych dają niepowtarzalną możliwość zapoznania się z nowoczesnymi maszynami, urządzeniami
a nawet całymi liniami technologicznymi dla przemysłu spożywczego.
W 2017 roku zagoszczą na wystawie dwa salony: technologii spożywczych (prezentujący maszyny, urządzenia, aparatury kontrolno-pomiarowe, urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne, grzewcze, środki transportu, higieny i środki ochrony przed szkodnikami) oraz mięsnych i rybnych (prezentujący maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki stosowane w przemyśle mięsnym i rybnym).

Szczegóły: www.polagra-tech.pl

 

5

PAKFOOD (25-28.09.2017) Targi Opakowań Dla Przemysłu Spożywczego, to nowatorskie rozwiązania oraz najnowsze trendy we wzornictwie i technologii produkcji opakowań dla przemysłu spożywczego. Wydarzenie to stanowi najważniejsze miejsce spotkań branży opakowaniowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakres tematyczny targów: opakowania dla branży spożywczej, maszyny pakujące i do produkcji opakowań oraz materiały opakowaniowe.

Szczegóły: www.pakfood.pl

 

POLAGRA-TECH, PAKFOOD– kontakt:

Kamila Adamczyk

+48 61 869 23 73

kamila.adamczyk@mtp.pl

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Okna pasywne w budownictwie energooszczędnym Najważniejszą zaletą budownictwa pasywnego jest w...
Polska - TORUŃ 2021-12-08 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Jak doskonale wiemy sieć internetowa daje nam ogrom możliwości w dziedzinie promocji. Wygląda to ...
Polska - TORUŃ 2021-12-07 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Podpis elektroniczny Toruń

Jak poddać weryfikacji podpis elektroniczny? Weryfikacja podpisu kwalifikowanego jest potrzebn...
Polska - TORUŃ 2021-12-07 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert