Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu45-lecie powstania firmy RIELA z Riesenbeck; 08.06.2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Hebda | 2017-06-13 16:17:32
wphi kolonia, 45-lecie firmy riela, riela, silosy zbożowe, mieszalnie pasz

W uroczystościach jubileuszu wziął udział Konsul Stanisław Hebda, I Radca Kierownik WPHI Kolonia.

Firma powstała w 1972 r. Zajmuje się produkcją silosów zbożowych, mieszalni pasz, suszarni oraz oczyszczalni do zboża. W jej profilu działalności jest także pozyskiwanie energii z biomasy i inne proekologiczne rozwiązania dla rolnictwa.

 

Założycielem i właścicielem firmy jest Prof. Karl-Hainz Knoop. W 2000 r. powstała Riela Polska Sp. z o.o. Obecnie zatrudnia blisko 300 pracowników.

 

Profesor Knoop za rozwijanie kontaktów z Polską otrzymał w 2008 r. Postanowieniem Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi RP.

 

Od lat firma współpracuje z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym z Bydgoszczy oraz ze Stowarzyszeniem Polski Klub ROLNIK-FARMER ROKU, której przewodniczy prof. Teresa Kucharska.

 

Te dobre kontakty gospodarcze Prof. Knoopa z Polską to wynik jego otwartości i bliskości z Polską i Polakami. Prof. Knoop dba, pielęgnuje i rozwija te kontakty. Nie tylko te biznesowe, ale przede wszystkim te międzyludzkie. Potrafi dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Gratulujemy pięknego Jubileuszu 45-lecia firmy Riela.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Produkcja podzespołów i elementów miedzianych

Przedsiębiorstwo ELECTRIS świadczy usługi w zakresie produkcji elementów i części z miedzi dla m....
Polska - Maków Podhalański 2020-11-23 Dodał: Magdalena Sikora Transport i logistyka, Energia i surowce odnawialne, Produkcja i przetwórstwo metali, Górnictwo i przemysł wydobywczy Zobacz ofertę

Pellet - EnPlus A1 (6/8mm)

Wood pellets - wholesale
Polska - WROCŁAW 2020-11-23 Dodał: Albert Kerno Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert