Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie okno na niemiecki rynek

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Piotr Pomian-Kruszyński | 2018-04-12 18:15:59
frankfurt, sapor, conmaxx

ZBH Frankfurt wspiera ekspansję polskich producentów okien na rynek niemiecki

Jednym z priorytetów działania Zagranicznego Biura Handlowego we Frankfurcie nad Menem jest wsparcie firm w wejściu na rynek niemiecki i nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów z niemieckimi kontrahentami. Proces ten nie jest łatwy, gdyż rynek niemiecki jest wymagający i nasycony. Niemniej prężnie działające i elastycznie podchodzące do Klienta polskie firmy nadal stanowią ciekawą alternatywę dla niemieckich przedsiębiorców. Konsekwentne wsparcie promocyjne dobrze przygotowanych, dynamicznych i poważnie myślących o ekspansji polskich firm przynosi rezultaty.

Przykładem może być zorganizowane przez ZBH Frankfurt spotkanie polskiego producenta stolarki okiennej – firmy SAPOR z niemiecką firmą budowalną CONMAXX.

Sapor Conmaxx SpotkanieSpotkanie firmy producenta okien - firmy Sapor z niemiecką firmą Conmaxx w ZBH Frankfurt

Dzięki elastycznemu podejściu do zapytania niemieckiego kontrahenta oraz dedykowanej na rynek niemiecki ofercie, bardzo szybko udało się zainteresować niemieckiego partnera polską firmą i doprowadzić do spotkania w siedzibie Zagranicznego Biura Handlowego we Frankfurcie nad Menem. W trakcie spotkania niemiecki przedsiębiorca miał możliwość poznać polskiego przedsiębiorcę, a firma SAPOR miała okazję przedstawić swoje produkty oraz wskazać możliwości ich dostosowania do potrzeb klienta. Firma SAPOR posiada duże doświadczenie w produkcji okien – eksportuje swoje produkty do Włoch i Szwajcarii. Spotkanie z firmą CONMAXX daje szansę na mocne wejście firmy SAPOR na rynek niemiecki. W wyniku spotkania firmy rozpoczęły negocjacje cenowe na bazie konkretnych ofert. W imieniu Zagranicznego Biura Handlowego życzymy obu firmom długotrwałej i pomyślnej współpracy.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

OKNA I DRZWI

OKNA I DRZWI Z PCV I ALUMINIUM. OGRODY ZIMOWE ŚCIANY WEWNETRZNE PRZESZKLONE.
Polska - Łódź 2020-07-02 Dodał: Dariusz Mosieniak Budownictwo, Drzwi i okna Zobacz ofertę

Okiennice aluminiowe zewnętrzne

Zen Aluminium to wyłączny producent okiennic zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej z Polski. Pos...
Polska - KOSZALIN 2020-06-25 Dodał: Jacek Czapiewski Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Drzwi i okna Zobacz ofertę

FreeDOM modern holiday homes | Nowoczesne domy letniskowe FreeDOM

FreeDOM is a modern 35 m2 holiday home, the construction of which was based on a structure made o...
Polska - GDAŃSK 2020-10-19 Dodał: Marcin Wójtowicz Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert