Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi zoologicze - Interzoo 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Polańska | 2018-10-10 12:26:02
zwierzęta, zoologia, targi, nürnbergmesse

W dniach 8-11 maja 2018 w Norymberdze odbyły się targi branży zoologicznej Interzoo 2018 – największa impreza tego typu na świecie.

Targi branży zoologicznej - Interzoo 2018

 

W dniach 8-11 maja 2018 w Norymberdze odbyły się targi branży zoologicznej Interzoo 2018 – największa impreza tego typu na świecie. Na powierzchni 120 000 metrów kwadratowych wystawiali się producenci artykułów akwarystycznych, terrarystycznych, wędkarskich, a także artykułów dla psów, kotów, gryzoni, koni oraz ptaków.

 

20180512195742290iOSInterzoo 2018, Messe Nürnberg

 

W tym roku 2016 wystawców z 60 krajów zaprezentowało swoje produkty oraz najnowsze trendy w branży zoologicznej. Wśród nich było aż 59 firm z Polski. Targi były również okazją do nawiązania kontaktów między pracownikami Zagranicznego Biura Handlowego we Frankfurcie nad Menem, a przedstawicielami polskich firm w celu wsparcia promocji polskiej branży zoologicznej na rynku.

 

Z inicjatywy Zagranicznego Biura Handlowego we Frankfurcie nad Menem odbyły się spotkania polskich producentów - firmy Pasadena oraz Aquael z przedstawicielem niemieckiego dystrybutora- firmy Tieerisch.de GmbH. Obie polskie firmy zainteresowały niemieckiego kontrahenta szeroką gamą produktów oraz ich wysoką jakością.

20180509145118887iOSspotkanie z firmą Pasadena - producentem wysokiej jakości legowisk dla zwierząt

 

W wyniku spotkania z firmą Pasadena (producentem legowisk dla zwierząt) niemiecki partner wyraził chęć złożenia próbnego zamówienia jej produktów.

W efekcie spotkania z firmą Aquael (producent m.in. legowisk oraz karm) Tieerisch.de GmbH podjął decyzję o nawiązaniu kontaktu z firmą Nuber, będącą niemieckim dystrybutorem produktów Aquael.

 

Warta odnotowania na targach jest także obecność polskiej firmy z branży chemicznej – Acrylmed, która wśród swojej oferty ma gamę nowoczesnych kosmetyków "Dr. Lucy" dla psów różnych ras. Firma wytwarza swoje produkty na bazie składników pochodzenia biologicznego, wpisując się tym samym w najnowocześniejsze trendy kosmetyków ekologicznych i bio. Acrylmed swoją ofertę kieruje głównie do profesjonalistów – psich groomerów oraz hodowców, którzy mają potencjał, aby być najlepszą wizytówką marki.

 

20180509145255754iOSAnna Polańska - expert ZBH Frankfurt na tle stoiska firmy Acrylmed

 

Bardzo wysoki poziom produktów polskich firm, udowadnia, że nie pozostają one w tyle za międzynarodową konkurencją, a wielokrotnie wręcz oferują produkty nawet lepsze i ciekawsze.

 

Podsumowując, targi Interzoo należy zaliczyć do obowiązkowej imprezy dla wszystkich firm związanych z branżą zoologiczną. Do doskonała okazja do zaprezentowania dorobku polskich firm na niemieckim rynku, który charakteryzuje się dużym potencjałem.

 

Pełny spis polskich firm dostępny jest na stronie Targów: https://www.interzoo.com/de/ausstellerprodukte/exhibitorlist?zip=&catids=&halls=&countries=pl&edbid=&filterchar=&items=&search=&tab=1

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sklep z kosmetykami naturalnymi

Kufereknatury.pl to naturalne kosmetyki z całego świata. Sklep z eko kosmetykami to miejsce, w kt...
Polska - Łódź 2021-06-10 Dodał: Maja Majakowska Kosmetyki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zestawy do układania fryzur męskich

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo specjalnie przygotowane zestawy do układania męskich fryz...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-18 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Szampony do włosów

Oferujemy szampony do włosów dla mężczyzn najlepszych marek Polskich i zagranicznych. W naszym as...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-17 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert