Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZagraniczne Biuro Handlowe we Frankfurcie na targach branży kosmetycznej 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Polańska | 2018-07-18 14:49:01
kosmetyki, zbh frankfurt, targi, frankfurt messe

Cosmetica Frankfurt 2018

W dniach 23-24 czerwca, we Frankfurcie nad Menem, odbyły się targi branży kosmetycznej Cosmetica 2018. Organizowane od 30 lat targi kosmetyczne należą do jednych z największych w Europie.

Targi Cosmetica Messe 2018Cosmetica Frankfurt 2018

W tym roku na powierzchni 17.500 m² wystawiło się ponad 650 firm, które prezentowały najnowsze trendy w dziedzinie kosmetyki, medycyny estetycznej i pielęgnacji ciała.

W ramach wsparcia dla polskiej branży kosmetycznej, Zagraniczne Biuro Handlowe we Frankfurcie nad Menem zorganizowało stoisko wystawowe, do udziału, w którym zaproszone zostały firmy PAESE, SEBORADIN, OCEANIC oraz BIELENDA.

Targi Cosmetica Messe 2018Cosmetica Frankfurt 2018

Wystawcy z Polski przedstawili szeroką gamę produktów. Firma Bielenda przedstawiła kosmetyki naturalne, przeznaczone do pielęgnacji twarzy i ciała dedykowane klientom indywidualnym, jak również profesjonalistom w salonach SPA & Wellness, a firma Seboradin zaprezentowała preparaty lecznicze zapobiegające wypadaniu włosów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również firma Oceanic, która na rynku niemieckim obecna jest z marką Long4Lashes oferującą unikalną linią produktów stymulujących wzrost włosów, paznokci i rzęs. Odwiedzający targi z dużym entuzjazmem odnosili się także do ekspozycji firmy PAESE, która zaprezentowała całą paletę kosmetyków do makijażu – m.in. cieni do powiek, tuszy, pudrów, róży i podkładów. Panie odwiedzające polskie stoisko mogły wypróbować produkty firmy PAESE robiąc sobie próbny makijaż.

Targi Cosmetica Messe 2018 Przedstawicielki kosmetyków PEASE: Marzena Flaga i Iwona Gunia

Duże zainteresowanie polskimi kosmetykami przykuło także uwagę niemieckiego jury odbywającego się na targach konkurs wizażu. Po zakończonych zawodach, główny sędzia konkursu – znany na całym świecie wizażysta gwiazd – Ivan Seputera, postanowił wykonać kilka makijaży używając do tego celu polskich kosmetyków marki PAESE. Silna reprezentacja polskiej branży kosmetycznej została doceniona także przez odwiedzających targi. Dzięki licznym spotkaniom biznesowym i rozmowom na polskim stoisku, przedstawiciele polskich firm oraz ZBH Frankfurt nawiązali liczne kontakty handlowe.

Targi Cosmetica Messe 2018 Kierownik ZBH Frankfurt razem z gośćmi na stoisku: zwyciężczyniami konkursu wizażystek oraz głównym sędzią – Ivanem Sepaturą

Dopełnieniem imprezy było pojawienie się na stoisku PAIH polskiej telewizji polonijnej PepeTV. Relację z targów kosmetycznych Cosmetica 2018 wyemitowana została w telewizji TVP Polonia.

Materiał w TVP Polonia, program „Kierunek Zachód” temat trzeci, czas 6:43

https://vod.tvp.pl/video/kierunek-zachod,odc-9,37622843

Tegoroczny udział polskich firm w stoisku PAIH na targach Cosmetica 2018 należy zaliczyć do bardzo udanych. Wysoka jakość oraz szeroka paleta produktów wzbudziły zainteresowanie profesjonalistów i klientów indywidualnych. Wierzymy, że zbudowany przy tej okazji pozytywny wizerunek polskich kosmetyków pozwoli wykorzystać potencjał branży i przełoży się na silną obecność polskich marek na niemieckim rynku.

Targi Cosmetica Messe 2018Cosmetica Frankfurt 2018

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodniki "AUTOKLAWY SPOŻYWCZE"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi autoklawy przemysł...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Biotechnologia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert