Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZagraniczne Biuro Handlowe we Frankfurcie na targach branży kosmetycznej 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Polańska | 2018-07-18 14:49:01
kosmetyki, zbh frankfurt, targi, frankfurt messe

Cosmetica Frankfurt 2018

W dniach 23-24 czerwca, we Frankfurcie nad Menem, odbyły się targi branży kosmetycznej Cosmetica 2018. Organizowane od 30 lat targi kosmetyczne należą do jednych z największych w Europie.

Targi Cosmetica Messe 2018Cosmetica Frankfurt 2018

W tym roku na powierzchni 17.500 m² wystawiło się ponad 650 firm, które prezentowały najnowsze trendy w dziedzinie kosmetyki, medycyny estetycznej i pielęgnacji ciała.

W ramach wsparcia dla polskiej branży kosmetycznej, Zagraniczne Biuro Handlowe we Frankfurcie nad Menem zorganizowało stoisko wystawowe, do udziału, w którym zaproszone zostały firmy PAESE, SEBORADIN, OCEANIC oraz BIELENDA.

Targi Cosmetica Messe 2018Cosmetica Frankfurt 2018

Wystawcy z Polski przedstawili szeroką gamę produktów. Firma Bielenda przedstawiła kosmetyki naturalne, przeznaczone do pielęgnacji twarzy i ciała dedykowane klientom indywidualnym, jak również profesjonalistom w salonach SPA & Wellness, a firma Seboradin zaprezentowała preparaty lecznicze zapobiegające wypadaniu włosów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również firma Oceanic, która na rynku niemieckim obecna jest z marką Long4Lashes oferującą unikalną linią produktów stymulujących wzrost włosów, paznokci i rzęs. Odwiedzający targi z dużym entuzjazmem odnosili się także do ekspozycji firmy PAESE, która zaprezentowała całą paletę kosmetyków do makijażu – m.in. cieni do powiek, tuszy, pudrów, róży i podkładów. Panie odwiedzające polskie stoisko mogły wypróbować produkty firmy PAESE robiąc sobie próbny makijaż.

Targi Cosmetica Messe 2018 Przedstawicielki kosmetyków PEASE: Marzena Flaga i Iwona Gunia

Duże zainteresowanie polskimi kosmetykami przykuło także uwagę niemieckiego jury odbywającego się na targach konkurs wizażu. Po zakończonych zawodach, główny sędzia konkursu – znany na całym świecie wizażysta gwiazd – Ivan Seputera, postanowił wykonać kilka makijaży używając do tego celu polskich kosmetyków marki PAESE. Silna reprezentacja polskiej branży kosmetycznej została doceniona także przez odwiedzających targi. Dzięki licznym spotkaniom biznesowym i rozmowom na polskim stoisku, przedstawiciele polskich firm oraz ZBH Frankfurt nawiązali liczne kontakty handlowe.

Targi Cosmetica Messe 2018 Kierownik ZBH Frankfurt razem z gośćmi na stoisku: zwyciężczyniami konkursu wizażystek oraz głównym sędzią – Ivanem Sepaturą

Dopełnieniem imprezy było pojawienie się na stoisku PAIH polskiej telewizji polonijnej PepeTV. Relację z targów kosmetycznych Cosmetica 2018 wyemitowana została w telewizji TVP Polonia.

Materiał w TVP Polonia, program „Kierunek Zachód” temat trzeci, czas 6:43

https://vod.tvp.pl/video/kierunek-zachod,odc-9,37622843

Tegoroczny udział polskich firm w stoisku PAIH na targach Cosmetica 2018 należy zaliczyć do bardzo udanych. Wysoka jakość oraz szeroka paleta produktów wzbudziły zainteresowanie profesjonalistów i klientów indywidualnych. Wierzymy, że zbudowany przy tej okazji pozytywny wizerunek polskich kosmetyków pozwoli wykorzystać potencjał branży i przełoży się na silną obecność polskich marek na niemieckim rynku.

Targi Cosmetica Messe 2018Cosmetica Frankfurt 2018

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Leather Gloves Panama Red

Our Assembly Work Gloves are as versatile as you are, offering everything you need in a daily w...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Meble Zobacz ofertę

Leczenie w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym

Nowoczesna klinika stomatologiczna Dlaczego warto wybrać nasz gabinet? By poprawnie leczyć zęby...
Polska - Toruń 2021-09-14 Dodał: Łukasz Podlewski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert