Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAutomechanika Frankfurt 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Polańska | 2018-10-10 12:21:48
targi, automechanika, frankfurt messe, akcesoria samochodowe

We wrześniu, po raz kolejny odbyły się największe na świecie targi sprzętu, części oraz akcesoriów samochodowych – Automechanika Frankfurt 2018.

W dniach 11.-15. września odbyły się targi Automechanika Frankfurt 2018. Mają one miejsce co dwa lata (na zmianę z IAA Pkw Frankfurt), a w tym roku świętowały swoją 25. edycję. Automechanika to targi branżowe, które odbywają się w 17 miejscach na świecie. W tym roku targi odwiedziło ponad 136.000 gości. Przez pięć kolejnych dni w kilkunastu halach wystawienniczych swoje produkty i usługi zaprezentowało ponad 5000 firm. Aż 180 z nich było firmami polskimi.

Automechanika 2018Automechanika 2018

Poza dużymi firmami z Polski, takimi jak Orlen Oil sp. z o.o. lub Warszawskie Zakłady Mechaniczne PZL-WZM S.A., również bardzo licznie zaprezentowały się polskie małe i średnie przedsiębiorstwa. Przykładowo wymienić można firmę C4, produkującą zabezpieczenia do samochodów, firmę Steeler – producenta orurowań, firmę Polmo – producenta układów wydechowych, Dr. Marcus – producenta odświeżaczy do aut czy firmę Olszewski Cap – producenta kołpaków do kół. Na targach nie zabrakło również polskich startupów m.in. pomysłodawcy i producenta zabezpieczenia systemu bezkluczykowego Keyless Protector. Wiele z polskich firm już prowadzi bądź zamierza w najbliższym czasie rozpocząć prowadzenie działalności na skalę międzynarodową.

Automechanika 2018Automechanika 2018

Branża części i komponentów samochodowych jest jedną z najważniejszych branż w Polsce. W 2017 r. wartość eksportu części samochodowych wyniosła prawie 6,5 miliarda euro co stanowi 6% całkowitej wartości eksportu.

Pełna lista polskich firm: https://automechanika.messefrankfurt.com/frankfurt/en/exhibitor-search.html?q=&country=POL

Strona targów Automechanika: https://automechanika.messefrankfurt.com/frankfurt/de.html

Następne Targi Automechanika Frankfurt odbędą się w dniach 8.-12. września 2020 r. natomiast IAA Frankfurt zaplanowane są na 12.-22. września 2019 r.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Ortodoncja i protetyka stomatologiczna

Ortodonta Toruń Protetyk Toruń Protetyk Toruń Protetyka stomatologiczna Toruń W ja...
Polska - TORUŃ 2022-01-28 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

OKNA PCV

Na początek Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i estety...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Dominika Grochal Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta toruń

Jakie są etapy wykonania protetycznego mostu Mosty protetyczne są dobrym sposobem na uzupełnie...
Polska - TORUŃ 2022-01-16 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert