Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach Hannover Messe 2019 w Niemczech

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-01-23 11:19:31
targi, hanower, niemcy, hannover messe, 2019, międzynarodowe targi przemysłowe, polskie stoisko narodowe, przemysł, inteligencja przemysłowa, nowoczesne technologie, polska agencja inwestycji i handlu, paih

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych w Hanowerze to największe w Europie i jedno z największych na świecie wydarzenie koncentrujące się na obszarach kluczowych dla produkcji przemysłowej, przede wszystkim nowoczesnych technologiach oraz innowacyjnych rozwiązaniach.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 1-5 kwietnia 2019 r., a tematem wiodącym jest zintegrowany przemysł - inteligencja przemysłowa.

 

Wydarzenie to jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów, budowania relacji oraz promowania oferty polskich firm z sektora nowoczesnych technologii. W 2018 roku liczba odwiedzających wyniosła 210 tys. osób, a liczba wystawców przerosła 5 tys.

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu po raz kolejny jest organizatorem polskiego stoiska narodowego podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Stoisko znajduje się w hali 27, w prestiżowej lokalizacji obok pawilonu Szwecji - tegorocznego Country Partner Hannover Messe 2019.

 

PAIH S.A. umożliwia polskim firmom bezpłatne korzystanie z powierzchni wystawienniczej na polskim stoisku narodowym oraz usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lutego 2019 r.

 

Warunki obecności firmy na stoisku narodowym, znajdą Państwo w załączonym Regulaminie.

 

Skan podpisanych dokumentów (zgłoszenie, regulamin i oświadczenia) oraz załączniki wskazane w Regulaminie, prosimy przesyłać na adres: dorota.strzalka@paih.gov.pl do 15 lutego 2019 r.

 

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator. Informacja ta zostanie przekazana mailowo, najpóźniej do 25 lutego 2019 r.

 

Zobacz jak prezentowaliśmy się w ubiegłym roku i co o swoich doświadczeniach mówili przedsiębiorcy - uczestnicy polskiego stoiska:

 

 

Pliki do pobrania

Hannover Messe 2019 - Formularz zgłoszeniowy
docx | 121.1 KB
Pobierz
Regulamin i oświadczenia Hannover Messe 2019
pdf | 216.36 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert