Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja branży kosmetycznej do Frankfurtu i Międzynarodowe Targi COSMETICA w Stuttgarcie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-11 13:32:29
misja gospodarcza, frankfurt, niemcy, targi, stuttgart, kosmetyki, naturalne kosmetyki, branża kosmetyczna, misja biznesowa, przedsiębiorczość, polskie specjalności eksportowe, spotkania b2b, zagraniczne biuro handlowe paih we frankfurcie, zbh frankfurt, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, cosmetica

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Niemczech zaprasza na misję gospodarczą dla branży kosmetycznej we Frankfurcie w dniach 12-13 kwietnia 2019 r. Misja ta zostanie połączona z wizytą na równocześnie odbywających się Międzynarodowych Targach COSMETICA w Stuttgarcie.

Targi COSMETICA są zaliczane są do jednych z najważniejszych wydarzeń branży kosmetycznej w Niemczech. W tegorocznej edycji weźmie udział około 450 firm i marek z branży kosmetycznej. Na ok. 12 tysiącach m2 zaprezentują one najnowsze trendy i kosmetyki.

 

Z przeprowadzonych na rynku niemieckim analiz wynika, że kosmetyki naturalne cieszą się wśród niemieckich konsumentów coraz większą popularnością, a ich rynek rozwija się w porównaniu do kosmetyków klasycznych bardziej dynamicznie. W związku z tym celem naszym jest promocja polskich marek kosmetyków naturalnych w Niemczech.

 

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy więc serdecznie polskie firmy kosmetyczne zainteresowane rozwojem handlu zagranicznego z Niemcami.

 

Program misji przewiduje uczestnictwo w rozmowach kooperacyjno–biznesowych we Frankfurcie i Stuttgarcie. O liczbie uczestników Misji ze strony niemieckiej zostaniecie Państwo poinformowani wkrótce.

 

W ramach rekrutacji zostanie wyłonionych 10 przedsiębiorców, którzy wezmą udział w Misji do Niemiec połączonej z udziałem w targach COSMETICA w Stuttgarcie. Rekrutacja ma charakter otwarty i skierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorców branży kosmetycznej, jak i dla sektora MŚP oraz "młodych firm" (start-upów). Wybór kandydatów zostanie dokonany na podstawie informacji zawartych w przesłanym "Formularzu zgłoszeniowym".

 

W związku z powyższym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dn. 19.03.2019.

 

Udział w misji jest dla firm jest bezpłatny. Uczestnicy są zobowiązani do pokrycia kosztów podroży i noclegów. W przypadku nieodbycia się planowanej misji z przyczyn niezależnych Organizator nie odpowiada za poniesione przez uczestników koszty.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Zagranicznym Biurem Handlowym we Frankfurcie poprzez e-mail: frankfurt@paih.gov.pl lub telefonicznie: +49 69 20733533.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sklep z kosmetykami naturalnymi

Kufereknatury.pl to naturalne kosmetyki z całego świata. Sklep z eko kosmetykami to miejsce, w kt...
Polska - Łódź 2021-06-10 Dodał: Maja Majakowska Kosmetyki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zestawy do układania fryzur męskich

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo specjalnie przygotowane zestawy do układania męskich fryz...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-18 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Szampony do włosów

Oferujemy szampony do włosów dla mężczyzn najlepszych marek Polskich i zagranicznych. W naszym as...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-17 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert