Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi techniki oświetleniowej Light & Building 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Piotr Pomian-Kruszyński | 2018-03-26 01:38:41
light, building, targi, niemcy, frankfurt, zbh frankfurt

Międzynarodowe targi Light & Building pokazały potencjał polskiej branży oświetleniowej!

W dniach 18-23 marca, we Frankfurcie nad Menem odbyły się międzynarodowe targi branży oświetlenowej Light & Building. Jest to jedna z największych imprez tego typu na świecie. Ponad 2.700 wystawców z całego świata prezentowało najnowsze trendy w dziedzinie oświetlenia, architektury światła oraz techniki elektrycznej. Wśród wystawców nie zabrakło także firm z Polski.

 

Light BuildingMiędzynarodowe Targi Light & Building 2018 we Frankfurcie nad Menem

 

Targi branży oświetleniowej we Frankfurcie to impreza na której prezentowane jest oświetlenie konwencjonalne - lampy, neony, oprawy, osprzęt elektryczny. Targi Light & Building to przede wszystkim showroom prezentujący najnowsze zdobycze techniki świetlnej. Prezentowane są systemy inteligentnego zarządzania światłem, ultra wydajne źródła oświetlenia, najnowsze kierunki w designie i architekturze światła, a także - co należy do najnowszego trendu branży - systemy oświetlenia łączące funkcje świetlne ze zbieraniem danych i przekazywaniem informacji do centrów zarządzania.

 

W tej ostatniej kategorii polskie firmy zaprezentowały wyjątkowo atrakcyjną i nowoczesną ofertę. Przykładowo firma LUG Light Factory, na wyjątkowo estetycznym i dużym stoisku zaprezentowała system lamp ulicznych, który potrafią nie tylko są doskonałym źródłem światła, ale jednocześnie potrafią kolekcjonować dane o natężeniu ruchu ulicznego, warunkach pogodowych, czy innych określonych parametrach, a następnie używając transmisji danych przekazywać je do centrów zarządzania, w celu analizy i reagowania na zaistniałe sytuacje. Dodatkowo na stoisku podziwiać można było lampy z ładowarkami indukcyjnymi do telefonów, czy też interaktywny hologram, którego obrazy obsługiwać można było gestami.

 

Firma Luxon, to kolejny przykład nowoczesności polskiej branży. Firma zaprezentowała unikatowy system wykorzystania infrastruktury świetlnej obiektu magazynowego, jako systemu lokalizacji i kontroli towaru.

 

Firma TM Technologie zaprezentowała z kolei na stoisku najnowocześniejsze, samotestujące się systemy oświetlenia awaryjnego, które potrafią w sytuacjach krytycznych wyznaczać kierunki ewakuacji. Zaprezentowano także, stworzone w całości w Polsce systemy wizualizacji oświetlenia awaryjnego, programatory adresów opraw, systemy centralnej baterii oraz oświetlenie antypaniczne.

 

Ciekawą propozycje przedstawiła tez lubelska firma Lumo Tubo. Innowacyjny projekt wykorzystania oświetlenia ledowego w plastycznych, łatwo formowalnych do różnych kształtów rurach cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony architektów jak i kreatorów przestrzeni.

 

Podsumowując targi Light & Building były okazją do zapoznania się z najnowocześniejszymi osiągnieciami techniki branży oświetleniowej. Polskie firmy zaprezentowały bardzo wysoki poziom prezentując produkty innowacyjne i zaawansowane technologicznie. Targi były też okazją do wymiany myśli oraz nawiązania kontaktów między przedstawicielami Zagranicznego Biura Handlowego we Frankfurcie nad Menem oraz reprezentantami polskich firm w celu wsparcia promocji polskiej branży oświetleniowej na rynku niemieckim.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Produkcja podzespołów i elementów miedzianych

Przedsiębiorstwo ELECTRIS świadczy usługi w zakresie produkcji elementów i części z miedzi dla m....
Polska - Maków Podhalański 2020-11-23 Dodał: Magdalena Sikora Transport i logistyka, Energia i surowce odnawialne, Produkcja i przetwórstwo metali, Górnictwo i przemysł wydobywczy Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert