Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBezpłatne szkolenia PARP dla eksporterów – „ABC Eksportera”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Lewandowski | 2015-12-21 22:33:46
niemcy, germany

Akademia PARP to portal edukacyjny dla małych i średnich przedsiębiorstw z systemem bezpłatnych szkoleń internetowych. Projekt jest realizowany na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Akademia PARP to portal edukacyjny dla małych i średnich przedsiębiorstw z systemem bezpłatnych szkoleń internetowych. Projekt jest realizowany na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.
Celem Akademii PARP jest darmowe upowszechnienie dostępu do wiedzy biznesowej za pomocą metod zdalnej edukacji (e-learningu) wśród:
• uczestników z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw
• ograniczonej ilości uczestników z dużych przedsiębiorstw oraz
• osób planujących własną działalność gospodarczą.
Szkolenia internetowe Akademii PARP gwarantują stałą, wysoką jakość kształcenia, są dopasowane merytorycznie do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, a sposób ich przedstawienia jest przystępny i praktyczny. Dzięki Akademii PARP, uczestnicy z polskich małych i średnich przedsiębiorstw po raz pierwszy mogą sobie pozwolić na najlepsze szkolenia, które operują przykładami z praktyki biznesowej i są dostosowane do realiów gospodarczych w Polsce.
Obecnie na portalu Akademii PARP dostępnych jest 31 szkoleń, na bieżąco aktualizowanych i uzupełnianych, a wśród nich także szkolenie pt. „ABC Eksportera”.
W ramach szkoleń uczestnicy mogą korzystać ze wsparcia infolinii z opiekunami kontaktującymi się telefonicznie lub poprzez e-mail, przez 12 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu. Dodatkową możliwością jest dostęp do ekspertów merytorycznych - tutorów. Fora i czaty internetowe dają szansę na wymianę wiedzy i doświadczeń oraz pracę w grupach. Oprócz szkoleń internetowych odbyło się blisko 40 warsztatów regionalnych w różnych miastach Polski, a także szkolenia stacjonarne i blended dla branży szkoleniowej.
Akademia PARP to również nowoczesna i lekka konwencja szkoleniowa tzw. edutainment czyli "uczyć bawiąc, bawić ucząc". W dziale "Rozrywka i wiedza" przeprowadzane są edycje symulacyjnej gry menedżerskiej dla przedsiębiorców "Gwiezdne szkolenia", służące zespołowemu ćwiczeniu umiejętności i postaw przedsiębiorczych w warunkach biznesowych. Ponadto, w dziale uruchamiane są gry decyzyjne i prezentacje multimedialne adresujące bieżące tematy szkoleniowe dla sektora MMŚP, zbyt obszerne na artykuł i zbyt krótkie na moduł szkolenia.
Informacje na temat szkoleń znajdą Państwo na stronie:
http://www.akademiaparp.gov.pl

Źródło: www.parp.gov.pl

WPHI Berlin