Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZielone ściany z roślinen
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Patricia Orszulak
p.orszulak@wertykalni.de
Tel: +49 15752910319
www.wertykalni.pl

Język komunikacji:
Angielski, Niemiecki, Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Wierzymy, że zielone ściany, czyli ogrody wertykalne mogą odmienić przestrzeń każdego biura, recepcji, restauracji czy prywatnego apartamentu niezależnie od jego stylu. Dzięki innowacyjnym, a jednocześnie prostym rozwiązaniom zieleń może być zastosowana w pionie, bez strat cennej przestrzeni, a my możemy w pełni cieszyć się korzyściami, jakie niesie ze sobą towarzystwo roślin w formie wertykalnej przez cały rok.

Przedstawiamy innowacyjny system do tworzenia niepowtarzalnych ogrodów wertykalnych, który jest połączeniem doskonałego designu z najnowszą technologią. 4Nature System pozwoli Ci cieszyć się zielenią przez cały rok w Twoim biurze, lokalu, czy prywatnym apartamencie. Aranżacje ogrodów wertykalnych dopasowujemy do danego miejsca, jak też jego użytkowników. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne pomysły, w tym gotowe produkty z linii 4Nature oraz pionowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb do wnętrz biurowych, mieszkalnych, jak też do ogrodu, na taras czy balkon.

Nasza pracownia zajmuje się również kompleksową realizacją zielonych ścian z wykorzystaniem stabilizowanych mchów i porostów. Ściana z mchu to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających tworzywa roślinnego, które nie wymaga żadnej pielęgnacji, przycinania, ani nawadniania, a stabilizowane mchy i porosty nie potrzebują również światła, dlatego doskonale sprawdzają się nawet w słabo doświetlonych miejscach.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży ogrodów wertykalnych pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie do Twojego indywidualnego wnętrza. Jesteś ciekawy, jak będzie wyglądać Twoja zielona przestrzeń? Zapraszamy do kontaktu.


Nabywcy z zagranicy


  • Niemcy

Legenda
- Główne rynki zainteresowania
- Oddziały
- Nabywcy z zagranicy

CPV


  • Rośliny ozdobne, trawy, mchy lub porosty
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
24.09.2018
Ważna od
28.03.2018
Branże
Rzemiosło artystyczne, Wyposażenie wnętrz, Budownictwo i architektura, Organizacja targów i wydarzeń, Media i reklama,
Nabywcy poza granicami kraju
TAK