Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLuftpolsterfolie

Folia bąbelkowa, folia bąbelkowa warszawa

Papier bulle

Plástico de burbujas

Bubble wrapUdostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Paweł Bednarski
marketing@opakowania24.eu
Tel: +48734488096
http://becpak.eu

Język komunikacji:
Angielski, Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Luftpolsterfolie für den universellen Gebrauch.
Praktisch zu bedienen und wirtschaftlich zu kaufen. Luftpolsterfolie ist reißfest und passt sich jedem Produkt an. Zum Schutz geeignet: von der kleinsten Keramik bis zu großen Möbeln, Glas, Sanitärarmaturen, Autoteilen und mehr.
FOLIA BĄBELKOWA do uniwersalnego stosowania.
Praktyczna w użytkowaniu i ekonomiczna w zakupie. Folia bąbelkowa jest odporna na rozdarcia i dopasowuje się do każdego produktu. Nadaje się do ochrony: od najmniejszych wyrobów ceramicznych aż po duże meble, szkła, armatury sanitarnej, części samochodowych i innych.
BUBBLE FOIL pour une utilisation universelle.
Pratique à utiliser et économique à l'achat. Le film à bulles est résistant à la déchirure et s'adapte à n'importe quel produit. Convient pour la protection: des plus petites céramiques aux grands meubles, en passant par le verre, les installations sanitaires, les pièces automobiles et plus encore.
PAPEL DE BURBUJA para uso universal.
Práctico de usar y económico de comprar. El plástico de burbujas es resistente al desgarro y se adapta a cualquier producto. Adecuado para protección: desde la cerámica más pequeña hasta muebles grandes, vidrio, sanitarios, repuestos para automóviles y más.
BUBBLE FOIL for universal use.
Practical to use and economical to buy. Bubble wrap is tear-resistant and adapts to any product. Suitable for protection: from the smallest ceramics to large furniture, glass, sanitary fittings, car parts and more.


Informacje uzupełniające

Unser Angebot an Luftpolsterfolie umfasst:
- Zweischichtfolie - B1, B2, B3 und B4
- Dreischichtfolie - B1LD und B2LD
- Folie mit einer großen Blase 30 mm - BK, BKS
- Antistatische FolieInformacje uzupełniające

W swojej ofercie folii bąbelkowej posiadamy:
- Folię dwuwarstwową - B1, B2, B3, oraz B4
- Folię trzywarstwową - B1LD oraz B2LD
- Folię z dużym bąbelkiem 30 mm - BK, BKS
- Folię antystatycznąInformacje uzupełniające

Notre offre de papier bulle comprend:
- Feuille à deux couches - B1, B2, B3 et B4
- Feuille à trois couches - B1LD et B2LD
- Feuille avec une grosse bulle 30 mm - BK, BKS
- Feuille antistatiqueInformacje uzupełniające

Nuestra oferta de plástico de burbujas incluye:
- Lámina de dos capas - B1, B2, B3 y B4
- Lámina de tres capas - B1LD y B2LD
- Lámina con burbuja grande 30 mm - BK, BKS
- Lámina antiestáticaInformacje uzupełniające

Our offer of bubble wrap includes:
- Two-layer foil - B1, B2, B3, and B4
- Three-layer foil - B1LD and B2LD
- Foil with a large bubble 30 mm - BK, BKS
- Antistatic foilCPV


  • Folia
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
20.04.2021
Ważna od
22.10.2020
Branże
Handel,
Minimalna wartość zamówienia
0.00
Waluta
PLN
Nabywcy poza granicami kraju
NIE

Inne oferty i przetargi

Pozycjonowanie


Pozycjonowanie stron internetowych &nda...


branże: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne
data: 14.10.2021 - 12.04.2022  

Księgowość online


Księgowość dla przedsiębiorców

branże: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny
data: 14.10.2021 - 12.04.2022  

Zobacz więcej ofert